1. قبل هرنوع استفاده از سامانه از طرق قسمت ثبت نام اقدام به ثبت نام شود.
 2. مدرسان زیبایی حتما مدرک مربی گری را داشته باشند و سپس اقدام به انتشار دوره کنند(در غیر اینصورت مسئولیت کامل آن بر عهده ی شخص مدرس خواهد بود)
 3. مدرسان زیبایی گرامی در انتشار دوره های آموزشی خود شئونات اسلامی را کاملا رعایت بفرمایند.
 4. سامانه ی آموزش آنلاین سالن یاران یک سامانه ی آموزشی جهت کسب درامد بیشتر برای مدرسان زیبایی و تسهیل آموزش برای هنرجویان زیبایی میباشد لذا هیچ مسئولیتی در قبال دوره ها و بازدهی آن ها نخواهد داشت.
 5. مدرسان زیبایی موظف هستند قبل استقاده از سامانه راهنماهای آموزشی سایت را مشاهده کنند و با مشاورین آنلاین سایت در ارتباط باشند.
 6. قفل گذاری دوره های آموزشی سالن داران خدماتی جدا از کمیسیون دریافتی سایت از مدرسین میباشد و هزینه ی آن جدا محاسبه میگردد.
 7. در سامانه ی سالن یاران قبل از حذف هر کاربر یا هر دوره ی مدرس 3 اخطار وجود دارد که برای نقض هر قوانین یک اخطار توسط تیم بازرسی سایت برای کاربر یا مدرس ارسال خواهد شد و در صورتی که این اخطار به 3 برسد بدون هیچ اطلاع قبلی کاربر،مدرس و دوره ی مدرس در سامانه حذف خواهد شد و امکان ثبت نام مجدد وجود نخواهد داشت.(در مواردی که بازرسین تخلفات مشکل ساز برای سامانه،هنرجویان و مدرسان را تشخیص دهند 3 اخطار وجود نخواهد داشت و بدون اخطار در سامانه حذف خواهند شد و اگر خطرناک باشد از طریق وکیلان مجرب سالن یاران پیگیری خواهد شد)
 8. مدرسین زیبایی در صورتی که برای دوره های خود انجمن(چت روم) تعیین میکنند وظیفه ی مدیریت و پاسخگویی آن انجمن مرتبط با دوره را دارند و درصورت وجود هرگونه بحث . تنش و بحث خارج از محدوده ی دوره که قابل تشخیص توسط ناظرین سایت باشد بدون هیچ تذکری به مدرس انجمن حذف خواهد شد و مدرس یک اخطار قرمز دریافت خواهد کرد.
 9. مدرسین زیبایی از زمانی که درخواست برداشت وجه را از طریق حساب کاربری خود میدهند از 1 تا 24 ساعت حق ارسال تیکت را ندارند زیرا در این فاصله ی زمانی 90 درصد واریزی انجام خواهد گرفت در غیر اینصورت از طریق ارسال تیکت و یا پشتیبانی آنلاین سایت با ارسال کد پیگیری پیگیری نمایید.
 10. در صورتی که پس از خرید دوره به دلیل مشکل تراکنش بانکی شماره پیگیری خود را یادداشت کنید و اگر تا 72 ساعت مبلغ به حساب شما برگشت داده نشد با ارسال کد پیگیری به پشتیبانان سالن یاران پیگیری نمایید.
 11. مدرس برای اختصاص انجمن(چت روم) حق ندارد هنرجوها را جدا کند و یا هنرجویی را در انجمن حذف کند مگر با دلیل موجه و مشورت با تیم بازرسی سالن یاران
 12. تعیین پیش نیاز دوره ها توسط مدرسین انجام میشود و هیچ ارتباطی با سامانه ی سالن یاران ندارد و نخواهد داشت.
 13. پس از ارسال تیکت یا پیام پشتیبانی از 1 تا 8 ساعت توسط کارشناسان ما به شما پاسخ داده خواهد شد.
 14. در صورت وجود هرگونه مشکل فنی در سایت فورا به تیم پشتیبانی سایت اطلاع دهید.
 15. برای اعلام ورکشاپ های آنلاین و حضوری در سایت تاریخ دقیق شروع و پایان توسط مدرس درج گردد در غیر اینصورت ورکشاپ اعلام شده حذف و مسئولیت آن بر عهده خود مدرس خواهد بود.
 16. در صورت نارضایتی و اعتراض قابل قبول هنرجو یا کاربر نسبت به دوره ی آموزشی و تایید آن توسط تیم مدرسان سالن یاران دوره حذف گردیده و مبلغ دوره توسط مدرس باید بازپرداخت گردد به هنرجویان.
 17. مدرسان موظف هستند دوره های پر بازده و بر اساس سر فصل منتشر کنند.
 18. کمیسیون دریافتی سامانه ی سالن یاران پس از فروش دوره ی مدرس 30 درصد میباشد.
 19. هر محصول یا خدمتی که از طریق فروشگاه سالن یاران فروخته میشود توسط فروشندگان و مدرسان منتشر خواهد شد و سامانه سالن یاران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد(اما در صورت مشکل در اجناس،تیم بازرسین سالن یاران پیگیر قضیه خواهد بود)
 20. کاربران سامانه ی سالن یاران وظیفه دارند که درخواست ها و مشکلات خود را از طریق ارسال تیکت به تیم پشتیبانی سامانه مطرح نمایند و از گرفتن تماس خودداری کنند.
 21. در صورت هرگونه مشکل پرداختی،اعطای هدیه جهت خرید و… همگی به کیف پول کاربر اضافه خواهد شد جهت خرید در دوره های بعدی و وجه نقدی به کاربری بازکشت داده نخواهد شد(تاکید میشود وجه نقد شما به کیف پول شما در حساب کاربریتان اضافه خواهد شد.
Translate »
Call Now Button