کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شما با هیچکس به اشتراک گذاشته نمیشود مگر اینکه خود شما از طریق قسمت های انجمن و بحث های گروهی

سامانه قصد اشتراک اطلاعات خود را داشته باشید و اطلاعات شما نزد سرورهای امن سامانه ی سالن یاران کاملا محفوظ میباشد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم یا پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ها پس از ثبت نام در جاهایی که توسط مدیریت سامانه تعیین شده پس از بررسی منتشر خواهند شد و ما به خودی خود هیچ اطلاعاتی از شما منتشر نخواهیم کرد مگر خود شما از طریق پنل شخصی یا تیکت دستور اجرای آن را صادر کرده باشید

اطلاعات تماس شما

اطلاعات تماس شما فقط و فقط در اختیار سامانه ی سالن یاران و سرورهای امن آن میباشد و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نمیگیرد مگر اینکه با حکم قضایی قابل تایید از طرف مقام های عالی قضایی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

اطلاعات شما بصورت کاملا ایمن نزد سرورهای امن و پرقدرت سالن یاران قراردارد و با توجه به فایروال های کاملا ایمن و پروتکل امن SSL بصورت تخصصی از اطلاعات شما عزیزان حفاظت خواهیم کرد تا در دست هکرها و افراد سود جو قرار نگیرد.

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

مواردی که نقض قوانین سایت باشد و یا از طرف مراجع محترم قضایی اقدام شود فقط شرایط ذکر شده نقض میگردد،در غیراینصورت تمامی اطلاعات محفوظ و امکان نقض آن وجود نخواهد داشت.

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

تمامی مدیریت پروفایل و یا حساب کاربری هنرجو و یا مدرس در اختیار و با مسئولیت خودشان میباشد و با توجه به بررسی

توسط بازرسین همیشگی سایت در صورت انتشار عکس نامناسب در سایت تمام عواقب و مسئولیت آن بر عهده ی کاربر خواهد بود.

و سامانه ی سالن یاران هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و فقط در صورت گزارش اقدام به حذف همیگشی کاربر در سامانه خواهد کرد و از ثبت نام مجدد آن خودداری میکند.

Translate »
Call Now Button